DOBRE PRAKTYKI REGIONU VENETO

Wybierzmy się na wspaniała wycieczkę!

Prezentacja pierwszych dobrych praktyk włoskich w zakresie kultury i dziedzictwa. 

WeTour Guide została założona w 2013 roku z inicjatywy grupy wykwalifikowanych przewodników w celu synergii, aby zaoferować szeroki zakres usług wysokiej jakości w zakresie promocji regionu Veneto. Głównym celem jest zapoznanie odwiedzających z jego historią, sztuką, kulturą, ciekawostkami i tradycjami, aby ich pobyt był niezapomniany. Filozofia pracy We Tour opiera się na jak największym zaangażowaniu turystów poprzez dynamizm i kreatywność. 

                                                                             Veneto

Usługi WeTour są skierowane do grup dorosłych i młodych ludzi, szkół, turystów indywidualnych i rodzin, oferując tradycyjne, edukacyjne i dostosowane trasy, w zależności od potrzeb. We Tour oferuje spacery z przewodnikiem po najpiękniejszych miastach regionu: Wenecji, Vicenzy, Padwie, Weronie i Treviso i ich słynnych willach; trasy jedzenia i wina, które pozwalają odkryć najsmaczniejszą część lokalnej kultury, tradycyjnie charakteryzującą się kulinarną doskonałość; przyjemne okazje do odwiedzenia małych sklepów i sklepów rzemieślniczych, aby umożliwić odwiedzającym dotarcie do sedna procesu produkcyjnego poprzez obserwowanie technik, badanie materiałów i uczestnictwo w tworzeniu produktu między tradycją a ciągłymi innowacjami. Wycieczki prowadzone są w języku włoskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim.  

                                                                             WeTour Guide   

Wetour Guide oferuje usługi turystyczne w całym regionie Veneto przez wykwalifikowanych przewodników w głównych językach europejskich. Oprócz oferty klasycznych tras, operatorzy WeTour Guide specjalizują się w przygotowaniu: 

• wydarzenia kulturalne, we współpracy z instytucjami i stowarzyszeniami; 

• trasy tematyczne dla grup (rodziny, studenci, firmy, stowarzyszenia kulturalne); 

• zajęcia edukacyjno-emocjonalne dla szkół; 

• projekty promocji obszaru we współpracy z historycznymi firmami produkcyjnymi i handlowymi działającymi w branży jubilerskiej, szkła artystycznego, tkactwa oraz artykułów spożywczych i wina.